KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 7797261
nr 779 7261
Gravyr
1700-tal, 35x47
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:20:07
300 kr
150 kr
350 kr